O szkole

Joseph’s Culinary studio działa od września 2012 roku.

Kolejny projekt Joseph’a w samym sercu Żoliborza, w zaciszu Instytutu Mechaniki Precyzyjnej powstało studio kulinarne. To kameralne i profesjonalne studio skierowuje swoją ofertę do firm i instytucji zainteresowanych wspólną integracją, spotkaniami mniej oficjalnymi, motywowaniem swoich pracowników przy wykorzystaniu szeroko pojętych kulinariów. To również miejsce, gdzie każdy – miłośnik gotowania, dobrego smaku i przygody – może gotować wraz z Joseph’em ucząc się przy dobrej zabawie, wyśmienitym winie i wspaniałym towarzystwie poznanych tu osób.

Studio

Studio składa się z jednego pomieszczenia, w którym zaplanowano dwie strefy. Pierwsza to strefa gotowania. W jej skład wchodzą dwie wyspy, wyposażone w płyty indukcyjne, blendery, roboty kuchenne, szafki, zlewy, garnki, noże, deski etc. To miejsce przygotowane dla 30 osób gotujących. Przy wyspach znajduje się ciąg kuchenny wyposażony w 2 piekarniki, parowar oraz maszynę do kawy.

Studio 2

Druga strefa to część jadalna, gdzie mieści się długi stół dla wszystkich gości. Studio posiada własne zaplecze – małą kuchnię, profesjonalne wyciągi, nawiewy oraz klimatyzację. Przed oknami budynku znajduje się dogodny parking, teren jest strzeżony i monitorowany.

Joseph’s Culinary Studio operates from mid 2012.